Frequently Asked Questions ,

Rejestracja i logowanie

Należy wejść na stronę systemu sprawozdawczego IPI PAN i zarejestrować się jako nowy użytkownik. Do rejestracji należy użyć loginu, adresu mailowego w domenie przypisanej do danej instytucji, której jest się pracownikiem oraz hasła (bez polskich znaków i znaków specjalnych)
Po rejestracji dostanie się maila z potwierdzeniem dokonania rejestracji oraz z informacją, że należy poczekać na przypisanie uprawnień do systemu przez administratora systemu w swojej jednostce (pracownik działu nauki, biblioteki lub wyznaczony pracownik działu IT).

W przypadku problemów z logowaniem (utrata hasła) należy ze strony logowania wejść do opcji resetowania hasła. Resetowanie hasła odbywa się przy użyciu adresu mailowego zapisanego w systemie. W przypadku komunikatu o braku wpisanego adresu mailowego w systemie, należy skontaktować się z administratorem systemu w celu potwierdzenia adresu mailowego występującego w systemie. W przypadku utraty loginu, należy również skontaktować się z administratorem systemu.

{slider=}

 

Pierwsze wpisy do systemu

{/slider}

 

{slider=}

 

{/slider}

{slider=}

 

{/slider}

{slider=}

 

{/slider}

Drukuj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem